Po zaciętym pojedynku górą AZS!

Co za emocje! Po pięciosetowym boju nasza drużyna pokonała KS Bielawianka Bester 3:2

Spotkanie układało się bardzo nierówno. W pierwszym secie niewiele zabrakło do walki w końcówce, jednak to goście wyszli na prowadzenie. Drugiego seta całkowicie pod kontrolą mieli już podopieczni Wojciecha Pudo i gładko doprowadzili do remisu. Niestety później role się odwróciły i tym razem partia skończyła się szybko, ale szczęśliwie dla przyjezdnych. Czwartego seta wspaniale otworzyli częstochowianie (7:0). Zespół z Dolnego Śląska gonił wynik, lecz biało-zieloni nie dali się wyprowadzić z równowagi i doprowadzili do piątej partii. Wyjątkowo zacięty tie-break na przewagi wygrali Akademicy.

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – KS Bielawianka Bester 3:2 (21:25; 25:18; 16:25; 25:20; 17:15)