Aktualności

Juniorzy młodsi: Wygrana w turnieju „Dumni z Niepodległej”

Drużyna juniorów młodszych Eco-Team AZS-u Stoelzle Częstochowa zwyciężyła w drugiej edycji międzynarodowego turnieju „Dumni z Niepodległej”. Turniej odbył się w dniach 25-26 listopada w hali wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, a jego organizatorem był AZS Warszawa. Drużyna Biało-Zielonych zapewniła sobie zwycięstwo wygrywając w trzech z czterech turniejowych spotkań: 2:0 z MOS-em Wola Warszawa 2:1 z Akademią […]

II Liga: Bez punktów na wyjeździe

W sobotnim spotkaniu dziewiątej kolejki II Ligi Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa uległ LKS-owi Czarni Rząśnia. Drużyna z Rząśni dobrze rozpoczęła spotkanie i zwyciężyła w jego pierwszej partii. W drugim secie lepszy okazał się zespół trenera Wojciecha Pudy i doprowadził do wyrównania wyniku. Grający przed swoją publicznością LKS zdominował AZS w trzeciej odsłonie spotkania. Czwarty set, […]

Kolejne zwycięstwo młodzików AZS-u

W sobotnich zmaganiach Śląskiej Ligi Młodzików drużyna Eco-Team AZS-u Stoelzle Częstochowa wygrała dwa spotkania bez straty seta. Młodzicy AZS-u pewnie pokonali we własnej hali zespoły TS Volley Rybnik oraz UKS Jedynka Jaworzno. Oba spotkania zakończyły się wynikiem 2:0. Zespół Biało-Zielonych rozpoczął drugi etap ligowych rozgrywek plasując się na drugim miejscu tabeli, z niewielką stratą do […]

Juniorzy młodsi: Zwycięstwo bez straty seta

Juniorzy młodsi Eco-Team AZS-u Stoelzle Częstochowa zwyciężyli za trzy punkty z MKSR-em Pyskowice. W tym tygodniu rozgrywek AZS wygrał bez straty seta z przyjezdną drużyną MKSR-u. Biało-Zieloni do tej pory zanotowali siedem zwycięstw w ośmiu rozegranych spotkaniach i zajmują drugie miejsce w tabeli Śląskiej Ligi Juniorów Młodszych.

II Liga: Przegrana z liderem tabeli

Eco-Team AZS Stoelzle uległ w domowym spotkaniu liderowi tabeli rozgrywek II Ligi – WKS-owi Wieluń. Mecz 15. kolejki II Ligi z WKS-em Wieluń został przeniesiony z 6 stycznia 2024 roku na 22 listopada tego roku. Goście od samego początku dyktowali warunki gry i rozprawili się z drużyną z Częstochowy w trzech setach.

Komplet zwycięstw młodzików

Drużyna młodzików Eco-Team AZS-u Stoelzle Częstochowa pewnie pokonała w sobotnich meczach zespoły Aluron CMC Warta Zawiercie oraz Volley Concept Katowice. Młodzicy AZS-u nie zanotowali w tym sezonie ani jednej porażki i z każdym kolejnym meczem dopisują do swojego konta kolejne cenne punkty. Po pierwszym etapie ligowych zmagań zajmują pierwsze miejsce w swojej grupie.

II Liga: Biało-Zieloni bez punktów w Hali Polonia

W sobotnim spotkaniu II Ligi Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa uległ WKS-owi Sobieski Żagań. Mecz rozpoczął się obiecująco dla AZS-u, który zwyciężył w pierwszej partii. W trzech następnych setach lepszy okazał się WKS i to on dopisał do swojego konta komplet punktów. Biało-Zieloni rozegrają następne spotkanie II Ligi 22 listopada, a ich rywalem będzie WKS Wieluń.

Pewna wygrana w Śląskiej Lidze Juniorów Młodszych

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa zwyciężył w czwartkowym spotkaniu Śląskiej Ligi Juniorów Młodszych. AZS podejmował w hali IV Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza drużynę VitaSUN MKS Będzin. Drużyna Biało-Zielonych zwyciężyła z zespołem gości bez straty seta. AZS ma za sobą siedem ligowych spotkań i sześć zwycięstw na swoim koncie.

Wygrana AZS-u w juniorskich derbach Częstochowy

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa zwyciężył w derbowym meczu juniorów z Tauron Norwidem Częstochowa. AZS rozpoczął wtorkowe spotkanie od pewnej wygranej w dwóch pierwszych setach. Trzecia partia meczu, po zaciętej walce na przewagi, zakończyła się wygraną drużyny Norwida. W czwartym secie pewnie zwyciężył zespół AZS-u i zakończył spotkanie wygraną 3:1.

II Liga: Trzy punkty dla AZS-u

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa zwyciężył w spotkaniu II Ligi z METPRIM Volley Radomsko. Sobotni mecz w Hali Polonia pozwolił Biało-Zielonym dopisać trzy punkty do swojego konta w rozgrywkach II Ligi. Częstochowska drużyna zwyciężyła w pierwszej partii. W drugim secie, zespół gości doprowadził do wyrównania wyniku. W dwóch kolejnych partiach to AZS triumfował i zakończył mecz […]