Aktualności PD

Znamy II-ligowych rywali w sezonie 22/23

Poznaliśmy rozkład grup oraz terminarz rozgrywek II ligi. Drużyna Eco-Team AZS-u Stoelzle Częstochowa ponownie znalazła się w grupie trzeciej, która będzie liczyła 12 zespołów. Naszymi rywalami będą ZAKSA Strzelce Opolskie, KS Rudziniec, WKS Wieluń, Gwardia Wilczyce, Tubądzin Volley MOSiR Sieradz, UKS Tygrysy Strzelin, KS Bielawianka Bester Bielawa, Hetman Włoszczowa, KPS Chełmiec Wałbrzych, AZS Częstochowa oraz […]

Trzecie zwycięstwo z rzędu! – II liga

Seniorzy nie schodzą ze zwycięskiej ścieżki. W wyjazdowym meczu z Legionem Skalmierzyce zwyciężamy 3:0. Częstochowianie od początku pokazywali, że przyjechali po zwycięstwo. Pierwszy set wygraliśmy pewnie do 16. W następnych dwóch partiach gospodarze nawiązali walkę, lecz nie byli w stanie nas zatrzymać. Drugi oraz trzeci set zakończyły się wynikiem 25:20 dla Eco-Team AZS Stoezle Częstochowa! […]