JUNIORZY RUSZAJĄ W POLSKĘ

Juniorzy Eco-Team AZS-u Stoelzle Częstochowa ruszają w Polskę. Podopieczni trenera Wojciecha Pudo w dniach 6-9 marca w Białej Podlaskiej będą walczyć w turnieju ćwierćfinałowym mistrzostw Polski.

Nasza drużyna znalazła się w podgrupie B, w której zagra z Treflem Gdańsk oraz MKS-em Bzurą Ozorków. W podgrupie A natomiast znaleźli się gospodarze – UKS „Serbinów” Biała Podlaska, DMKS Delfin Darłowo oraz Hemarpol Norwid Częstochowa, który zajął wolne miejsce.

Biało-zieloni zmagania rozpoczną w sobotę meczem z gdańskim Treflem. To spotkanie będzie drugim meczem dnia, które rozpocznie się 30. minut po zakończeniu pierwszego meczu (Początek 16.00). W niedzielę rywalem częstochowian będzie Bzura Ozorków (Początek 30. minut po zakończeniu pierwszego meczu, który został zaplanowany na godzinę 10.00). Kolejni rywale i godziny meczów są uzależnieni od weekendowych wyników.

Turniej odbędzie się oczywiście bez udziału publiczności, a gospodarze przewidzieli transmisję live z wszystkich meczów. Link do transmisji będziemy udostępniać na swoim Facebooku przed startem każdego meczu naszych juniorów.