FIRMA WERON WSPARŁA AZS

Firma WERON wspomogła siatkarzy Eco-Team AZS-u Stoelzle Częstochowa w walce o awans do siatkarskiej I ligi.

Nasi siatkarze, którzy przez trzy dni rywalizowali w Chełmie o awans do finałowej „szóstki” mogli liczyć na wsparcie firmy WERON, która użyczyła naszemu klubowi Recovery Pump, który jest liderem w mobilnej regeneracji powysiłkowej dla sportowców.

Bardzo dziękujemy firmie WERON za wsparcie w tak ważnym i zarazem trudnym momencie sezonu. Trzy dni grania z rzędu to ogromny wysiłek, lecz dzięki pomocy firmy WERON i użyczeniu naszym siatkarzom Recovery Pump, regeneracja przychodziła znacznie szybciej. Ekipa WERON to ambitni ludzie, tacy jak w naszym klubie. Wierzę, że ta współpraca potrwa dłużej i będzie owocna dla obu stron – mówi fizjoterapeuta AZS-u Bartłomiej Wachowicz.

Firma WERON, na przestrzeni 15 lat swojego istnienia, współpracowała z wieloma uznanymi w świecie sportu specjalistami, by w efekcie przyłączyć do swojego portfolio wyłącznie produkty sprawdzone, które pozwalają zwiększyć efektywność treningów oraz wynoszą rehabilitację sportową na wyższy poziom. Cały Team WERON, to miłośnicy sportu, począwszy od założyciela firmy, Bartosza Werona, przez współpracowników, po biznesowych partnerów.

Misją marki WERON jest dostarczenie najlepszych rozwiązań dla sportowców w zakresie suplementacji oraz regeneracji. Więcej o firmie WERON znajdziecie: https://weron.pl/