W maju wrócą rozgrywki młodzieżowe

W maju do gry wrócą młodzicy oraz juniorzy Eco-Team AZS-u Stoelzle Częstochowa!

Przypomnijmy, że pod koniec marca zaplanowany był turniej finałowy mistrzostw Śląska młodzików oraz turniej półfinałowy mistrzostw Polski juniorzy. Obie imprezy zostały odwołane ze względu na wprowadzenie obostrzeń, czego efektem było zawieszenie rozgrywek młodzieżowych w całej Polsce.

Niedawno poznaliśmy nowe terminy, które przedstawił Polski Związek Piłki Siatkowej. Na weekend 8-9 maja zaplanowany został turniej finałowy mistrzostw Śląska młodzików. Walka o medale oraz przepustkę do 1/4 mistrzostw Polski odbędzie się w Częstochowie. Oprócz młodych biało-zielonych w akcji zobaczymy siatkarzy VitaSUN MKS-u Będzin, Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla oraz SK Górnika Radlin.

Dwa tygodnie później w Bydgoszczy o awans do finałowej „ósemki” zagrają nasi juniorzy, których czeka rywalizacja z Chemikiem Bydgoszcz, Spartą Kraków oraz UKS-em „Trzynastka” Zielona Góra.

Wcześniej, bowiem już w ten weekend do gry wrócą także mini siatkarze, którzy rozegrają kolejne turnieje w ramach mistrzostw Śląska.

Fot. Patryk Kowalski