Andrzejkowy Turniej Mini Siatkówki chłopców o Puchar Prezesa Eco-Team Częstochowa (zapowiedź)

Już w najbliższą niedzielę 28 listopada o godzinie 9:00 rozpocznie się Andrzejkowy Turniej Mini Siatkówki chłopców o Puchar Prezesa Eco-Team Częstochowa. Wszystkie mecze odbędą się w hali sportowej IV LO im. H. Sienkiewicza.

Kibice będą mieli okazję zobaczyć aż około 200 meczów. Oprócz częstochowskich drużyn, do hali zawitają zespoły z Jastrzębia-Zdroju, Zawiercia, Michałkowic, Będzina, Radzionkowa, Ostrów nad Okszą, Dąbrowy Górniczej, Krakowa oraz Gliwic.

Wydarzenie otworzy turniej dwójek, w którym udział wezmą zawodnicy z rocznika 2011 i młodsi. Do startu zgłosiło się 27 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy.

Na godzinę 12:00 zaplanowano start turnieju trójek. Walczyć o zwycięstwo będą chłopcy z rocznika 2010 i młodsi, reprezentujący łącznie 15 zespołów, podzielonych na trzy grupy.

Jako ostatni, bo o godzinie 15:00 swoje zmagania rozpoczną zawodnicy z rocznika 2009 i młodsi, biorący udział w turnieju czwórek. Tutaj pięć zespołów rozegra w sumie dziesięć meczów.

Wszystkie mecze zakończą się po jednym secie, granym do 21 punktów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania!

Turniej odbywa się w reżimie sanitarnym. Przypominamy o obowiązku dezynfekcji rąk, zasłaniania ust i nosa i mierzenia temperatury.