Juniorzy z kompletem punktów!

Wyrównany i emocjonujący pojedynek z VitaSUN MKS Będzin padł naszym łupem po czterech setach.

Początek spotkania układał się po myśli przyjezdnych, którzy wygrali premierową odsłonę. Później to już nasi juniorzy przejęli kontrolę na boisku i nie oddali jej już do końca spotkania. Mimo to trzeba przyznać, że goście nie ułatwiali nam zadania – drugi i czwarty set rozstrzygały się w samych końcówkach. Wtedy to nasz zespół zachował więcej zimnej krwi i ostatecznie dopisał trzy punkty do ligowej tabeli.

W pierwszym etapie rozgrywek pozostał nam jeszcze jeden mecz z AT Jastrzębski Węgiel, który zadecyduje, czy zachowamy drugie miejsce w tabeli.

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – VitaSUN MKS Będzin 3:1 (21:25, 25:23, 25:18, 25:22)