Juniorzy młodsi: Brąz mistrzostw Śląska!

Juniorzy młodsi Eco-Team AZS-u Stoelzle Częstochowa zostali trzecią najlepszą drużyną Śląska!

Rozegrany w Częstochowie turniej finałowy mistrzostw Śląska nasi zawodnicy rozpoczęli 10 lutego od derbowej wygranej w tie-breaku z bardzo dobrze dysponowanym Hemarpol Norwidem Częstochowa. Następnego dnia pokonali 3:0 Akademię Talentów Jastrzębski Węgiel II. Ostatniego dnia rywalizacji zmierzyli się z pierwszym zespołem Akademii Talentów Jastrzębski Węgiel. Po zaciętej walce, nasza drużyna musiała uznać wyższość rywali – mecz zakończył się naszą przegraną 1:3. W końcowej klasyfikacji turnieju Biało-Zieloni zajęli trzecie miejsce.

Dwóch naszych zawodników zostało wyróżnionych nagrodami indywidualnymi:

Wojtek Deko – najlepszy przyjmujący

Tymek Ramotowski – najlepszy środkowy

Występ naszej drużyny zapewnił im kwalifikację do turnieju ćwierćfinałowego mistrzostw Polski juniorów młodszych, który odbędzie się w Rzeszowie w dniach 23-26 lutego.