Juniorzy: Podsumowanie turnieju półfinałowego mistrzostw Polski

Juniorzy Eco-Team AZS-u Stoelzle Częstochowa zakończyli swój udział w mistrzostwach Polski na etapie półfinałów.

Turniej odbył się w dniach 3-5 marca w Warszawie. Nasza drużyna rozpoczęła rozgrywki od przegranej 0:3 ze świetnie dysponowanym zespołem gospodarzy – KS-em Metro Warszawa. Pomimo niekorzystnego dla nas wyniku, nasi zawodnicy nie poddawali się i zachowali wolę walki. Następnego dnia spotkanie z MOS-em Wola Warszawa było dla nas decydujące. Juniorzy rozpoczęli je od wygranej w pierwszej partii. Niestety, w kolejnych setach to przeciwnicy okazali się silniejsi i wygrali spotkanie 3:1. Tym samym AZS nie miał dłużej szansy na awans do turnieju finałowego. Nasz ostatni mecz w Warszawie zakończył się wygraną naszej drużyny 3:0 nad VitaSUN MKS-em Będzin. MVP spotkania został wybrany Łukasz Dydzik.