Młodzicy: Awans do ćwierćfinałów mistrzostw Polski

Drużyna młodzików Eco-Team AZS-u Stoelzle Częstochowa awansowała do turnieju ćwierćfinałowego mistrzostw Polski!

18-19 marca w Kędzierzynie-Koźlu AZS rywalizował w turnieju 1/8 mistrzostw Polski młodzików. Nasza młodzież wspaniale rozpoczęła rozgrywki wygrywając 2:0 w pierwszym meczu przeciwko AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Drugi dzień turnieju Biało-Zieloni rozpoczęli od spotkania z KS-em Wifama Łódź, które zakończyło się pewną wygraną 2:0 naszego zespołu. W ostatnim meczu nasza drużyna stoczyła walkę z UKS-em Koral Wrocław. Po pierwszej partii wygranej przez rywali, AZS zmobilizował się i doprowadził do tie-breaku, w którym zwyciężył 25:23. Nasza drużyna zakończyła turniej awansem do ćwierćfinałów mistrzostw Polski młodzików z pierwszego miejsca w grupie.