Juniorzy młodsi: Awans do finałów mistrzostw Polski z kompletem zwycięstw!

Juniorzy młodsi Eco-Team AZS-u Stoelzle Częstochowa bez straty seta awansowali do turnieju finałowego mistrzostw Polski.

24-26 marca w hali IV LO im. Henryka Sienkiewicza w Częstochowie odbył się turniej półfinałowy mistrzostw Polski juniorów młodszych. Nasza drużyna rozpoczęła zmagania od wygranej 3:0 przeciwko MKS-owi Bzura Ozorków. Drugiego dnia AZS poszedł za ciosem i w świetnym stylu pokonał 3:0 SKFiS KaEmKa Starogard Gdański. Biało-Zieloni zakończyli półfinały pewnym zwycięstwem nad Chemeko-System Gwardią Wrocław i awansowali do turnieju finałowego mistrzostw Polski z pierwszego miejsca w grupie.

W dniach 19-23 kwietnia w Kętrzynie nasza drużyna będzie rywalizować z siedmioma najlepszymi zespołami w Polsce o czołowe lokaty w finałach mistrzostw Polski.