II Liga: Weekendowe granie w Hali Polonia

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa w sobotę i niedzielę rozegrał dwa spotkania II Ligi.

W sobotnim starciu AZS podejmował KPS Chełmiec Wałbrzych. Biało-Zieloni od początku dyktowali warunki gry, zaprezentowali świetną grę blokiem i byli skuteczni w ataku. Spotkanie zakończyli wygraną 3:0. MVP spotkania został wybrany Artur Brzostowicz.

Następnego dnia AZS mierzył się z MLKS-em Volley Gubin. Zespół gości od samego początku budował przewagę nad gospodarzami i zapewnił sobie zwycięstwo w pierwszym secie. AZS po trudnym początku drugiej partii, złapał dobry rytm gry i doprowadził do wyrównania wyniku. W dwóch następnych setach, to drużyna gości okazała się być silniejsza i zapewniła sobie zwycięstwo za trzy punkty.