DRUGA WYGRANA AZS-U!

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa z drugim zwycięstwem w Chełmie. Biało-zieloni bez straty seta pokonali MKS Andrychów i są o krok od awansu do turnieju finałowego o awans do I ligi.

Zespół prowadzony przez trenera Wojciecha Pudo zaprezentował się w sobotnim spotkaniu z bardzo dobrej strony. Od pierwszej akcji meczu częstochowianie narzucili rywalom swój rytm gry, popisując się dobrą zagrywką i skutecznym blokiem. W ataku świetnie radził sobie Mikołaj Sarnecki oraz środkowi. Pewna wygrana 25:15 nieco uśpiła naszą drużynę, która w drugiej partii przegrywała już pięcioma punktami. Biało-zieloni po raz kolejny stanęli jednak na wysokości zadania i zdołali odrobić straty, a następnie przechylić zwycięstwo na swoją stronę. Ekipa Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa złapała wiatr w żagle i poszła za ciosem w trzecim secie, który miał pod kontrolą.

W ostatnim meczu turnieju zmierzymy się z gospodarzami – Arką Tempo Chełm. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godzinę 15.00.

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa : MKS Andrychów 3:0 (25:15, 27:25, 25:20)