WOJCIECH FERENS WSPOMOŻE AZS!

Występujący na parkietach PlusLigi Wojciech Ferens na zasadzie transferu medycznego dołącza do drużyny Eco-Team AZS-u Stoelzle Częstochowa, w której zagra do końca sezonu 2020/2021.

Wojciech Ferens miniony sezon spędził w drużynie Cuprum Lubin, z którą zajął 11. miejsce, będąc jednym z liderów zespołu z województwa dolnośląskiego. „Feru” w tym sezonie rozegrał 25. meczów, w których zdobył dla swojej drużyny 345. punktów. W siatkarskim „CV” doświadczonego przyjmującego znajdują się natomiast takie kluby jak AZS Olsztyn, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, BBTS Bielsko-Biała, Transfer Bydgoszcz, Trefl Gdańsk, francuski AS Cannes, Jastrzębski Węgiel czy Aluron CMC Warta Zawiercie. Mierzący 194 cm wzrostu siatkarz ma na swoim koncie także występy w seniorskiej reprezentacji Polski.

Cieszymy się, że tak doświadczony i uznany plusligowiec jak Wojtek Ferens dołączy do naszej drużyny. W tym miejscu należą się podziękowania dla klubu z Lubina, z którym szybko doszliśmy do porozumienia w kwestii tymczasowego transferu – mówi Wojciech Pudo, prezes częstochowskiego Klubu.

30-letni przyjmujący w biało-zielonych barwach wystąpi w turnieju finałowym o awans do Tauron 1. Ligi.

Wojtek, powodzenia w Eco-Team AZS-ie Stoelzle Częstochowa