MŁODZICY I JUNIORZY RUSZAJĄ W POLSKĘ

Najbliższe dni (21-23.05) przyniosą nam wiele siatkarskich emocji w młodzieżowym wydaniu. Wszystko za sprawą młodzików i juniorów Eco-Team AZS-u Stoelzle Częstochowa, których czekają turnieje ćwierćfinałowe oraz półfinałowe mistrzostw Polski.

Młodzicy biało-zielonych, którzy niespełna dwa tygodnie temu sięgnęli po mistrzostwo Śląska udadzą się na turniej ćwierćfinałowy, który rozegrają w Kędzierzynie-Koźlu. Podopieczni trenera Adriana Wosika w pierwszej fazie turnieju zmierzą się z Akademią Młodego Siatkarza Opole oraz Gwardią Wrocław Academy. Ponadto o przepustkę do półfinałów, które uzyskają łącznie dwa zespoły zagrają Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel, MMKS Kędzierzyn-Koźle oraz łączona drużyna KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin.

Harmonogram gier:
21.05, godz. 16.00: Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – AMS Opole
22.05, godz. 10.00: Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – Gwardia Wrocław Academy

Kolejne mecze i ich godziny uzależnione są od wyników naszej drużyny w pierwszych dwóch spotkaniach turnieju. Transmisje wideo „na żywo” z poczynań młodych zawodników będziecie mogli obejrzeć na profilu Facebook gospodarzy turnieju: „MMKS Kędzierzyn-Koźle„.

W tym samym czasie w Bydgoszczy o przepustkę do najlepszej „ósemki” w kraju powalczą nasi juniorzy. Podopieczni trenera Wojciecha Pudo o dwa miejsca premiowane awansem zagrają z Chemikiem Bydgoszcz, SMS-em Spartą Kraków oraz UKS-em „Trzyna-stka” Zielona Góra.

Harmonogram gier:
21.05, godz. (40. minut po zakończeniu I meczu, start. 17.00): Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – UKS Trzyna-stka Zielona Góra
22.05, godz. 16.00: Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – SMS Sparta Kraków
23.05, godz. (40. minut po zakończeniu I meczu, start. 10.00): Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – BKS Chemik Bydgoszcz

Transmisje wideo z meczów przeprowadzą gospodarze turnieju, które będą dostępne na profilu: „BKS Chemik Bydgoszcz – Siatkówka Młodzieżowa

Fot. Patryk Kowalski