ZIMNY PRYSZNIC

Od porażki 0:3 zmagania w turnieju finałowym mistrzostw Polski juniorów rozpoczęli siatkarze Eco-Team AZS-u Stoelzle Częstochowa, którzy musieli uznać wyższość Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

Premierowa partia była wyrównana i przyniosła sporo emocji. Żadna z drużyn nie potrafiła przejąć inicjatywy, przez co wynik oscylował w granicach remisu. Końcówka seta należała jednak go jastrzębian, którzy wrzucili wyższy bieg, szczególnie w polu zagrywki. Dobra gra rywala przeniosła się na kolejne sety, w których podopieczni Dariusza Luksa wygrywali znacznie łatwiej. Nasi siatkarze próbowali nawiązać walkę, lecz tego dnia się to nie udawało. Ostatecznie ekipa Akademii Talentów triumfowała 3:0.

Kolejny mecz drużyna Eco-Team AZS-u Stoelzle Częstochowa rozegra już w piątek (28.05) przeciwko KS Metro Warszawa. Początek starcia o godzinie 19.00.

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa : AT Jastrzębski Węgiel 0:3 (22:25, 15:25, 17:25)