II liga: wygrywamy w Rząśni!

W meczu dwudziestej kolejki pokonujemy Czarnych Rząśnia 3:1.

Początek meczu ułożył się lepiej dla gospodarzy, którzy pierwszego seta wygrali do 21. Później do głosu doszli częstochowianie, którzy w identycznym stosunku punktowym doprowadzili do wyrównania stanu meczu. Kolejna partia przez dłuższy czas przebiegała bardzo równo dla obu drużyn, aż na niewielkie prowadzenie wyszli przeciwnicy (10:8). W połowie seta nadrobiliśmy straty (16:16), następnie wypracowaliśmy prowadzenie (19:23), którego nie oddaliśmy do końca partii (20:25).W czwartym secie po wyrównanym początku biało-zieloni odskoczyli przeciwnikom i z czasem tylko powiększali przewagę (14:19). Gospodarze nie byli w stanie już nam zagrozić i ostatniego seta pewnie wygraliśmy do 18!

LKS Czarni Rząśnia – Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 1:3 (25:21; 21:25; 20:25; 18:25)