Karol Redyk: Wiele razy zaskoczymy przeciwników

Zapraszamy do przeczytania rozmowy z naszym przyjmującym Karolem Redykiem, dla którego sezon 2022/2023 będzie drugim w biało-zielonych barwach.

Karol, jak oceniasz swój pierwszy sezon w klubie?

– Na pewno zależało nam, żeby wygrać spotkania derbowe i to udało się dwukrotnie. Zajęliśmy trzecie miejsce, niewiele brakło do play-offów, dlatego czuliśmy lekki niedosyt.


Czy pierwszy sezon w AZS-ie pozwolił Ci się rozwinąć, tak jak sobie życzyłeś ?

– Pierwszy sezon uważam za udany. Bardzo chwalę sobie profesjonalne podejście trenera do treningów oraz prowadzenia zespołu. Myślę, że w tym klubie każdy młody zawodnik podniesie swoje umiejętności. Nie chciałbym oceniać samego siebie. Mogę jedynie powiedzieć, że jestem zadowolony ze współpracy z trenerem oraz z kolegami na boisku.


Jak myślisz, na co będzie stać tę drużynę w nowym sezonie?

– Jesteśmy młodą drużyną, lecz uważam, że wiele razy zaskoczymy przeciwników i kibiców w tym sezonie. Na pewno będziemy dawać z siebie wszystko, żeby poprawić wynik z zeszłego sezonu i myślę, że na to stać ten zespół.


A Ty, jakie stawiasz sobie cele w drugim sezonie w klubie?

– Na pewno chciałbym poprawić wynik z pierwszego sezonu i przekazać młodszym zawodnikom swoje doświadczenie i cenne uwagi, Mam nadzieję że razem będziemy tworzyć świetny świetny kolektyw.