Wygrywamy w meczu z VCO Berlin! – Tauron Dystrybucja Volleyball Talents Cup U-19

Spotkanie z zespołem ze stolicy Niemiec zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 2:1.

Po przegranej z Treflem Gdańsk nasi siatkarze zamierzali odnieść pierwsze zwycięstwo w dzisiejszym turnieju. Ta sztuka im się udała. Pierwsze dwa sety zakończyły się zwycięstwami naszej drużyny. Po kapitalnym rozpoczęciu meczu było jasne, że odniesiemy pierwsze zwycięstwo w dzisiejszym turnieju.

W ostatniej partii spotkania zespół trenera Wojciecha Pudo miał swoje okazje, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, lecz ostatecznie trzeci set padł łupem zespołu z Berlina. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

Siatkarze Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa w ostatnim meczu fazy grupowej zmierzą się z drużyną OK Vojvodina Novi Sad. Spotkanie, które zadecyduje o ich uczestnictwie w fazie play-off rozpocznie się o godzinie 18:15.