II liga: Wielkie emocje w Grodzisku Mazowieckim

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa po emocjonującej rywalizacji w Grodzisku Mazowieckim awansował do turnieju finałowego rozgrywek o Tauron 1. Ligę.

21-23 kwietnia AZS rywalizował w turnieju półfinałowym o awans do Tauron 1. Ligi. Swoje zmagania rozpoczął od spotkania z zespołem gospodarzy – UKS-em Sparta Grodzisk Mazowiecki, w którym Biało-Zielonym nie udało się wygrać ani jednego seta. Następnego dnia drużyna trenera Wojciecha Pudo po bardzo zaciętej walce wygrała w tie-breaku przeciwko KS-owi Hutnik Kraków. W ostatnim spotkaniu z CUK Aniołami Toruń AZS zaskoczył wszystkich pokonując faworytów meczu w trzech setach i zapewniając sobie możliwość gry w turnieju finałowym o awans do Tauron 1. Ligi, który odbędzie się 5-7 maja w Chełmie.