Juniorzy młodsi AZS-u mistrzami Polski!

Juniorzy młodsi Eco-Team AZS-u Stoelzle Częstochowa obronili zeszłoroczny tytuł mistrza Polski.

W dniach 19-23 kwietnia w Kętrzynie Biało-Zieloni rywalizowali w turnieju finałowym mistrzostw Polski juniorów młodszych. Zmagania rozpoczęli od wygranej 3:0 z KS-em Wifama Łódź. Następnego dnia drużyna trenera Pawła Tomaszewskiego poszła za ciosem i w trzech setach pokonała Enea Energetyk Poznań. W piątek po pokonaniu 3:1 AKS-u V LO Rzeszów AZS zapewnił sobie miejsce w najlepszej czwórce turnieju. W meczu o finał, bez straty seta, pokonał Chemeko-System Gwardię Wrocław. W niedzielę w meczu finałowym AZS obronił tytuł mistrza kraju pokonując 3:0 Akademię Talentów Jastrzębski Węgiel.

Nagrody indywidualne mistrzostw Polski zdobyło dwóch zawodników Biało-Zielonych: