I liga śląska: Komplet punktów w Mikołowie

Juniorzy Eco-Team AZS-u Stoelzle Częstochowa z 12. wygraną w rozgrywkach I ligi śląskiej. Zespół dowodzony przez trenera Pawła Tomaszewskiego w poniedziałek w zaległym spotkaniu bez straty seta pokonał na wyjeździe UKS Trójkę Mikołów.

Biało-zieloni w poniedziałkowym starciu inicjatywę przejęli już od początku, narzucając rywalom swoje warunki gry. Nasza drużyna spisywała się solidnie w przyjęciu, grała na dużej skuteczności w ataku oraz regularnie czerpała korzyści ze swojej zagrywki. Gospodarze próbowali nawiązać walkę z częstochowianami, ale nawet gdy zbliżali się punktowo do AZS-u, po chwili znów przewaga naszej drużyny rosła.

Drużyna Eco-Team AZS-u Stoelzle Częstochowa dopisała kolejne trzy „oczka” do tabeli, w której z dorobkiem 33. punktów zajmuje wysokie piąte miejsce.

UKS Trójka Mikołów : Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:3 (22:25, 21:25, 20:25)