Pięciosetowy bój dla nas! – I liga śląska

Po bardzo długim meczu pokonujemy Volley Dąbrowa Górnicza 3:2.

Początek spotkania nie poszedł po naszej myśli. Goniliśmy wynik do końca seta, lecz ten ostatecznie padł łupem gości. Później gospodarze już znacznie poprawili swoją grę, szczególnie w zagrywce. Właśnie ten element dał nam kilka punktów przewagi, którą z czasem tylko powiększyliśmy i utrzymaliśmy do końca seta. Dobry poziom kontynuowaliśmy także w następnej partii. Dopiero pod koniec czwartego seta pojawiły się problemy w naszej grze, które wykorzystali przyjezdni. O wyniku miał zdecydować tie-break. Ten został przez nas rozpoczęty dobrze, jednak po zmianie stron goście odrobili straty. Szczęśliwie to częstochowianie zachowali więcej siły i ostatecznie rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść, zatrzymując dwa punkty!

Eco-Team AZS Stoezle Częstochowa II – Volley Dąbrowa Górnicza 3:2 (21:25; 25:17; 25:20; 25:23; 15:13)