Trzecie zwycięstwo z rzędu! – II liga

Seniorzy nie schodzą ze zwycięskiej ścieżki. W wyjazdowym meczu z Legionem Skalmierzyce zwyciężamy 3:0.

Częstochowianie od początku pokazywali, że przyjechali po zwycięstwo. Pierwszy set wygraliśmy pewnie do 16. W następnych dwóch partiach gospodarze nawiązali walkę, lecz nie byli w stanie nas zatrzymać. Drugi oraz trzeci set zakończyły się wynikiem 25:20 dla Eco-Team AZS Stoezle Częstochowa!

Na razie początek roku jest dla nas bardzo udany. Zwycięstwo z drużyną ze Skalmierzyc było naszym trzecim z rzędu. Już za tydzień będziemy walczyć o przedłużenie tej passy. Na pewno nie będzie to łatwe zadanie – naszym rywalem będzie postawiony wysoko w tabeli WKS Wieluń.

Eco-Team AZS Stoezle Częstochowa – Legion Skalmierzyce 3:0 (25:16; 25:20; 25:20)