Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych: AZS II zajmuje ósmą lokatę

W ostatnim meczu turnieju przegrywamy z gospodarzami BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0.

Rywale od początku bardzo dobrze prowadzili grę (1:7). Całego seta staraliśmy się gonić wynik, lecz to nie wystarczyło i Włókniarz pewnie wygrał pierwszą partię (25:17). Drugi set zaczął się już bardziej wyrównanie (3:5). Później rywale zyskali pełną kontrolę na boisku (4:14). W tak trudnych warunkach nie byliśmy w stanie zagrozić bielszczanom (10:25). Za to w trzeciej partii po raz pierwszy wyszliśmy na prowadzenie (7:4). Trzymaliśmy przewagę do połowy seta. Od tego momentu gra toczyła się punkt za punkt, prowadząc do nerwowej końcówki (19:19). Więcej spokoju zachowali w niej gospodarze. Po naszym błędnym ataku bielszczanie wygrali trzeciego seta i cały mecz, co daje nam ósme miejsce w Mistrzostwach Śląska Juniorów Młodszych.

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała – Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 3:0 (25:17; 25:10; 25:23)