Wielkie granie w Częstochowie! Zaczynamy Tauron Dystrybucja Volleyball Talents Cup U-19!

Nadchodzi weekend wielkich siatkarskich emocji w Częstochowie. W dniach 17-18 września odbędzie się międzynarodowy turniej Tauron Dystrybucja Volleyball Talents Cup U-19!

W turnieju wystąpi osiem drużyn, z czego cztery z Polski oraz cztery zagraniczne. O miano najlepszego w częstochowskim turnieju będą wlczyć włoska Diavoli Rosa, słowacki SŠŠ Trenčín, serbska Vojvodina Novi Sad, niemiecki VS Olympia 93 Berlin, Trefl Gdańsk, SMS Spała, KS Metro Warszawa oraz gospodarze Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa.

Przed nami naprawdę duże emocje w młodzieżowym wydaniu. W Częstochowie rywalizować będą topowe drużyny w Polsce oraz cztery zagraniczne, które są jednymi z najlepszych w swoich krajach. To zwiastuje dużo walki i siatkówki na wysokim poziomie – zapowiada Wojciech Pudo.

W pierwszym dniu turnieju będziemy świadkami walki o w grupach. Łącznie rozegranych zostanie dwanaście spotkań. Wszystkie mecze, niezależnie od wyniku będą rozgrywane do trzech setów. W niedzielę toczyć się będzie już rywalizacja o końcowe miejsca częstochowskich zmagań w ramach Tauron Dystrybucja Volleyball Talents Cup U-19, a spotkania będą rozgrywane do trzech wygranych setów.

Harmonogram turnieju: